Členství v JTP

Jakub Marušák z NJC se právě stal členem Jednoty tlumočníků a překladatelů (JTP) - JTP je nejdůležitější profesní organizací, která sdružuje překladatele a tlumočníky z celé ČR. Jednota hájí zájmy překladatelů a tlumočníků, pořádá různé workshopy a akce, vydává vlastní odborná periodika a mnoho dalšího. Členství v JTP je zárukou kvality a poctivě odvedené práce - členy se mohou stát pouze profesionálové, kteří překládají a tlumočí v rámci své hlavní pracovní činnosti a kteří disponují odpovídající kvalifikací a ctí kvalitativní standardy pro překlady a tlumočení.

Kromě toho máme v rámci překladů a tlumočení od května 2017 sjednáno pojištění profesní odpovědnosti s limitem plnění 5 000 000 Kč, což je další z kroků zvyšujících naši profesionalitu. Za jakákoliv případná pochybení tak ručíme a dokážeme kompenzovat i eventuálně vzniknuvší následné škody. Myslíme opravdu na všechno!

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT