Aktuální nabídka kurzů němčiny - NJC

Do našich individuálních kurzů němčiny se můžete zapsat kdykoliv v průběhu roku, tak nečekejte a zavolejte nám na číslo 775 577 169, případně napište mail na info@nemcina-njc.cz. Obsah, termíny i délka trvání kurzu se přizpůsobí Vašim potřebám. Na starosti Vás bude mít profesionální a nadšený tým 5 lektorů němčiny pod vedením Jakuba Marušáka. Nejste ještě rozhodnutí? Kontaktujte nás a přijďte se k nám podívat, případně si domluvte osobní konzultaci – každému klientovi se věnujeme individuálně a sestavujeme mu kurz německého jazyka přesně na míru.

A kolik za to všechno? Na to je jasná a jednoduchá odpověď: naše ceny začínají na 400 Kč za 60 minut (výsledná cena lekce závisí na více faktorech – pokročilosti klienta, času výuky, počtu lekcí za týden atd.). A co za své peníze získáte? Proč se vyplatí připlatit si za kvalitu a nespoléhat se na neprofesionální doučování, které se sice může jevit jako levné, nepředstavuje však vhodnou alternativu? Čtěte dále!

Proč si vybrat kurz němčiny v Německém jazykovém centru?

Možností, jak se pustit do studia němčiny, je mnoho – proč je ale nejlepší rozhodnout se pro němčinu v NJC? Přinášíme Vám krátký a výstižný přehled výhod našich individuálních kurzů:

  • Všichni lektoři mají odpovídající kvalifikaci (VŠ vzdělání v oboru či mezinárodně uznávané certifikáty, popř. státní jazykové zkoušky)
  • Naši lektoři se neustále vzdělávají (odborné přednášky, semináře, workshopy)
  • Učíme v našich moderních, čistých a vzdušných prostorách v centru Zlína – žádné neprofesionální doučování v bytech či kavárnách
  • Používáme moderní techniku i učební materiály
  • Kurzy sestavujeme vždy na míru po podrobné osobní konzultaci s klientem
  • Ceny našich individuálních kurzů patří k nejnižším ve Zlíně (ve srovnání s konkurenčními jazykovými školami)
  • Výrazně vyšší efektivita než u skupinových kurzů – na první pohled se mohou zdát náklady na individuální výuku vyšší, ale kurz je zpravidla výrazně kratší a efektivnější, vynaložené prostředky jsou tak srovnatelné s těmi, které nakonec utratíte za skupinové kurzy
  • Individuální výuku pravidelně prokládáme i nárazovými kurzy v malých skupinkách do 4 osob – průběžně nabízíme intenzivní kurzy pro malé skupiny, a to jak s našimi lektory, tak i rodilými mluvčími
  • Lektor se v hodinách věnuje pouze Vám, výuka je intenzivní, ale má rodinnou, přátelskou atmosféru, v centru pozornosti jsou Vaše zájmy, oblíbená témata… – jsme nenucení, vždy dobře naladění a máme jediný cíl: naučit Vás německy

Skype kurzy němčiny

Líbí se Vám naše nabídka kurzů němčiny a naše firemní filozofie, ale nejste ze Zlína? Nevadí! Ozvěte se nám a objednejte si online Skype kurzy němčiny s našimi profesionálními lektory – nadšenci do německého jazyka a vůbec všeho německého. 

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Novinky

Skype výuka němčiny nepřerušena!

Vážení stávající i potenciální noví klienti, pobočky Německého jazykového centra jsou pro prezenční výuku sice uzavřeny, ale výuka pokračuje dál - využíváme moderních metod a vyučujeme po Skypu. Kurzy tak není nutné přerušovat, ba co víc - i nyní se můžete do online Skype kurzu němčiny zapsat!

přečíst celé

Aktuální nabídka kurzů němčiny

Do našich individuálních kurzů němčiny se můžete zapsat kdykoliv v průběhu roku, tak nečekejte a zavolejte nám na číslo 775 577 169, případně napište mail na info@nemcina-njc.cz.

přečíst celé

Lekce němčiny přes Skype

Navštěvujte lekce němčiny odkudkoliv na světě! Přihlaste se do kurzů němčiny přes Skype. Otevíráme nové on-line lekce němčiny pro uživatele Skype.

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT