Skype kurzy němčiny - výuka němčiny přes Skype

Líbí se Vám naše nabídka kurzů němčiny a naše firemní filozofie, ale nejste ze Zlína? Nevadí! Ozvěte se nám a objednejte si online Skype kurzy němčiny s našimi profesionálními lektory – nadšenci do německého jazyka a vůbec všeho německého. Své lekce němčiny tak budete moci „navštěvovat“ odkudkoliv na světě. Časy, obsah i délka trvání Skype kurzů jsou opět individuální a plně se přizpůsobí Vašim potřebám. Lektor se Vám bude věnovat úplně stejně, jako byste docházeli do prezenčních kurzů v našich učebnách na Zarámí 428 ve Zlíně. Přidejte se k řadě klientů, kteří již nabídky Skype online kurzů v Německém jazykovém centru využili – pište, volejte, nebojte se zeptat nebo si rovnou objednat svůj jedinečný Skype kurz!

Máte zájem o kurzy a lekce němčiny přes Skype? Ozvěte se.

Napište nám na email info@nemcina-njc.cz nebo volejte na číslo +420 775 577 169 a objednejte si první lekci.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Novinky

Skype výuka němčiny nepřerušena!

Vážení stávající i potenciální noví klienti, pobočky Německého jazykového centra jsou pro prezenční výuku sice uzavřeny, ale výuka pokračuje dál - využíváme moderních metod a vyučujeme po Skypu. Kurzy tak není nutné přerušovat, ba co víc - i nyní se můžete do online Skype kurzu němčiny zapsat!

přečíst celé

Aktuální nabídka kurzů němčiny

Do našich individuálních kurzů němčiny se můžete zapsat kdykoliv v průběhu roku, tak nečekejte a zavolejte nám na číslo 775 577 169, případně napište mail na info@nemcina-njc.cz.

přečíst celé

Lekce němčiny přes Skype

Navštěvujte lekce němčiny odkudkoliv na světě! Přihlaste se do kurzů němčiny přes Skype. Otevíráme nové on-line lekce němčiny pro uživatele Skype.

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT