NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)! Tato velká organizace pomáhá českým firmám ze všech odvětví průmyslu, obchodu a služeb s vyhledáváním obchodních příležitostí na obrovském německém trhu. Do budoucna uvažujeme o užší spolupráci s ČNOPK a dokonce i o řádném členství, které by nám mohlo otevřít dveře směrem k novým zakázkám. Členství v komoře je rovněž zárukou kvality a spolehlivosti, kterou jistě ocení všichni naši stávající i budoucí klienti. A nejen to - ČNOPK sleduje stejné cíle jako NJC, podporuje totiž německý jazyk ve všech jeho podobách a snaží se ukázat, jaké výhody němčina přináší.

 

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT