Výuka němčiny Olomouc - nová pobočka

Zástupci Německého jazykového centra, Jakub Marušák a Andrea Hrbáčková, včera do užívání převzali zcela nový prostor olomoucké pobočky. Tato nová pobočka NJC, která je s více než 50 m2 zatím největší, se nachází na adrese Schweitzerova 798/99a) v Olomouci. Náš tým nyní čeká náročný měsíc plný příprav (posuďte na fotografiích sami, jak prostory vypadají nyní) - a pokud vše dobře půjde, tak budeme 1. září 2016 otevírat :) Sledujte nás na Facebooku a mějte tak k dispozici vždy ty nejaktuálnější informace nejen o výuce němčiny :)

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT