Novoroční přání

Německé jazykové centrum přeje (nejen) všem svým klientům úspěšný nový rok - wir wünschen (nicht nur) unseren Kunden einen guten Rutsch ins neue Jahr! 

I v roce 2018 budeme pokračovat v usilovné práci a ve zlepšování našich služeb - plánujeme další intenzivní crash-kurzy s rodilou mluvčí, speciální letní kurzy s našimi lektory, zřízení a rozšiřování školní knihovny s možností výpůjček knih (pro naše klienty samozřejmě zdarma). S velkou pravděpodobností se do našeho týmu z ročního studijního pobytu v Rakousku vrátí lektor Tomáš, v návaznosti na tuto skutečnost znovu zvažujeme otevření další učebny a rozšíření výukových kapacit. O všech změnách a aktuálních plánech Vás samozřejmě budeme informovat.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT