Překlady z/do německého jazyka - překládání textů z němčiny a do němčiny

Nabízíme vysoce kvalitní překlady z/do němčiny rychle a za rozumnou cenu. Z němčiny i do němčiny překládáme texty z prakticky všech odvětví lidské činnosti. Máme dlouholetou zkušenost a spokojené zákazníky z různých oborů - finance, pojišťovnictví, úřady, strojírenství, ale i beletrie a mnohých dalších. 
Na překladech se podílí rodilí mluvčí.

Překlady z a do němčiny od NJC jsou:

 • 100 % přesné
 • kontrolované rodilými mluvčími
 • vytvářené pomocí nejmodernějšího překladatelského software CAT software SDL Trados Studio
 • cenově výhodné - za bezkonkurenční ceny - jasná cenová politika - vždy výhodná pro zákazníka

Z němčiny i do němčiny zvládáme transkripci z kurentu nebo švabachu a překlady historických dokumentů z němčiny. Za příplatek překládáme expres i o víkendech. Specializujeme se na obory jako:

 • technika a strojírenství
 • průmysl
 • medicína
 • marketing
 • právní a obecné dokumenty

Od roku 2016 prakticky při všech překladech využíváme profesionální překladatelský CAT software SDL Trados Studio 2015, který naším zákazníkům přináší obrovské množství výhod a také úspor - dokážeme tak velmi přesně překládat i náročné projekty velkého rozsahu. Více o CAT software se dočtete na našem webu zde.

Standardně zajišťujeme překlady z němčiny nebo do němčiny:

 • návody a manuály
 • odborné články a texty
 • smlouvy a jiné dokumenty
 • soukromé i obchodní dopisy, apod.

Bohatá praxe s překlady do/z německého jazyka

Zdrojem pro naši kvalitní práci je mnohaletá kontinuální praxe s překlady, každodenní kontakt s rakouským či německým prostředím a práce i pro větší společnosti - průmyslové závody, poskytovatele služeb (rekreační služby, zprostředkovatelské služby aj.), ale také pro jednotlivce. Žádný problém pro nás nepředstavují ani překlady rozsáhlých webových stránek či e-shopů. Ke všem zakázkám přistupujeme se stejnou péčí.

Kulaté razítko na soudně ověřené překlady

V případě zájmu jsme za příplatek schopni zajistit pro námi vyhotovené překlady tzv. "kulaté razítko", neboli soudně ověřený překlad z či do němčiny. S naším centrem spolupracují jen kvalifikovaní odborníci.

Snažíme se o jasnou a transparentní cenovou politiku - u nás platíte za každé přeložené slovo: již od 1 Kč při překladu z němčiny do češtiny, od 1,20 Kč při překladu opačným směrem. Korekturu rodilým mluvčím včetně naší garance správnosti, případně soudně ověřený překlad poskytujeme za příplatek, který je předmětem individuální kalkulace.

Ceník služeb

Ceny překladů z a do němčiny obvykle stanovujeme individuálně, kontaktujte nás, prosím.
Orientační ceník (všeobecná němčina, bez specifického zaměření):

Služba Cena bez DPH
Překlad z němčiny do češtiny, bez soudního ověření od 1 Kč/slovo
Překlad z češtiny do němčiny, bez soudního ověření od 1,20 Kč/slovo
Překlad z němčiny do češtiny, se soudním ověřením od 500 Kč/započatá strana
Překlad z češtiny do němčiny, se soudním ověřením od 500 Kč/započatá strana

 

V ceníku nejsou zohledněny případné příplatky za expresní zpracování, jazykovou korekturu či korekturu rodilým mluvčím. Všechny tyto služby poskytujeme za příplatek, pro více informací nás prosím kontaktujte. V případě dlouhodobé spolupráce poskytujeme množstevní slevy. Uvedené ceny neobsahují DPH - jsme plátci DPH, k ceně služby bude připočítána DPH v aktuální zákonné výši!

Nabídka tlumočení

Nenabízíme jen překlady textů ale také tlumočnické služby a to především konsekutivního tlumočení z/do němčiny nebo simultánní tlumočení němčiny. Německé jazykové centrum nabízí veškeré lingvistické služby a to na profesionální úrovni za velmi dobré ceny.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT