Soudně (úředně) ověřené překlady z a do němčiny

Datum: 18. 1. 2016

Německé jazykové centrum Zlín nabízí také soudně (nebo též úředně) ověřené překlady z němčiny a do němčiny. Za tímto účelem spolupracujeme s renomovanou soudní překladatelkou Mgr. Petrou Bačuvčíkovou, Ph.D., která se soudně ověřeným překladům věnuje již řadu let, obor překladatelství dokonce vyučovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Nyní pedagogicky působí na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Petra Bačuvčíková se také pravidelně účastní odborných seminářů, a tak si udržuje specifické překladatelské a jazykové znalosti na té nejvyšší úrovni.

Soudně ověřené překlady jsou ty, u nichž je nutné přesně (úředně) ověřit shodu originálu s překladem. Za tímto účelem přímo jednotlivé soudy vybírají a určují překladatele se zvláštním pověřením, kteří disponují tzv. kulatým razítkem se státním znakem České republiky. Pro vypracování soudně ověřeného překladu je nutné, aby překladatel obdržel originál, z něhož pak překlad vychází. Po dokončení samotné překladatelské práce se pak ještě ověřený překlad svazuje s originálem. O veškeré činnosti vede soudní překladatel také speciální deník, který podléhá pravidelné kontrole ze strany soudu.

Typicky se klienti na soudní překladatele obracejí s žádostmi o překlad vysvědčení, úředních dokumentů, certifikátů či významných smluv.

Ověřené překlady z němčiny i do němčiny poskytuje naše Německé jazykové centrum za výhodných podmínek. Cena každé započaté normostrany začíná již na 650 Kč, u složitějších překladů a témat pak cena může být vyšší. Příplatky si pak také účtujeme za expresní ověřené překlady. V každém případě je cena stanovena individuálně a bývá součástí cenové kalkulace na míru. Naše ceny jsou v každém případě výrazně příznivější než ty agenturní. Pro Vaši zcela individuální kalkulaci nás prosím kontaktujte na e-mailu info@nemcina-njc.czči telefonicky na čísle +420 775 577 169. Více také v sekci Kontakty na našem webu.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT