Tlumočení z/do německého jazyka - tlumočnické služby

V řadě případů je nutné zprostředkovat komunikaci mezi dvěma osobami, případně dvěma skupinami lidí, kteří si vzájemně nerozumí, a to v reálném čase. Za tímto účelem poskytujeme tlumočnické služby v oblasti konsekutivního tlumočení.

Konsekutivní tlumočení němčiny

Konsekutivní tlumočení se výborně hodí například pro řízená obchodní jednání a schůzky, ale i pro různé výstupy před menšími skupinami lidí, případně pro tlumočení u různých procesů (instalace, uvádění do provozu, údržba).
Máme zkušenosti jak s vedením obchodních jednání na vysoké úrovni, tak i s jazykovou asistencí při instalaci velkých strojních zařízení.

S tlumočením máme bohaté zkušenosti - navštivte naše reference a objednejte si naše služby.

Každá tlumočnická zakázka vyžaduje dostatečnou přípravu, proto je vždy ideální, pokud tlumočník o takové zakázce ví s dostatečným předstihem a - je-li to možné - dostane i odpovídající podklady. Různé oblasti lidské činnosti vyžadují i různou - a mnohdy značně specifickou - slovní zásobu, na jejíž použití je nutné se patřičně připravit, má-li být tlumočení kvalitní a co možná nejpřesnější.

Pro kalkulaci ceny za tlumočení nás prosím kontaktujte, rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku. Obecně lze říci, že cena za tlumočení v tuzemsku začíná na 500 Kč za hodinu, v zahraničí pak od 5 000 Kč za každý započatý den tlumočení. Zákazník také hradí případné náklady na stravné, dopravu či ubytování tlumočníka.

Ceník služeb: tlumočení němčiny

Služba Cena bez DPH
Konsekutivní tlumočení, tuzemsko od 500 Kč/započatá hodina
Konsekutivní tlumočení, zahraničí od 5000 Kč/započatý den tlumočení

Součástí těchto cen nejsou případné výlohy, které zákazník hradí v plné výši dle skutečnosti. Uvedené ceny neobsahují DPH – jsme plátci DPH, k cenám služeb bude připočítána DPH v aktuální zákonné výši!

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Novinky

Skype výuka němčiny nepřerušena!

Vážení stávající i potenciální noví klienti, pobočky Německého jazykového centra jsou pro prezenční výuku sice uzavřeny, ale výuka pokračuje dál - využíváme moderních metod a vyučujeme po Skypu. Kurzy tak není nutné přerušovat, ba co víc - i nyní se můžete do online Skype kurzu němčiny zapsat!

přečíst celé

Aktuální nabídka kurzů němčiny

Do našich individuálních kurzů němčiny se můžete zapsat kdykoliv v průběhu roku, tak nečekejte a zavolejte nám na číslo 775 577 169, případně napište mail na info@nemcina-njc.cz.

přečíst celé

Lekce němčiny přes Skype

Navštěvujte lekce němčiny odkudkoliv na světě! Přihlaste se do kurzů němčiny přes Skype. Otevíráme nové on-line lekce němčiny pro uživatele Skype.

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT