Tlumočení z/do německého jazyka - tlumočnické služby

V řadě případů je nutné zprostředkovat komunikaci mezi dvěma osobami, případně dvěma skupinami lidí, kteří si vzájemně nerozumí, a to v reálném čase. Za tímto účelem poskytujeme tlumočnické služby v oblasti konsekutivního tlumočení.

Konsekutivní tlumočení němčiny

Konsekutivní tlumočení se výborně hodí například pro řízená obchodní jednání a schůzky, ale i pro různé výstupy před menšími skupinami lidí, případně pro tlumočení u různých procesů (instalace, uvádění do provozu, údržba).
Máme zkušenosti jak s vedením obchodních jednání na vysoké úrovni, tak i s jazykovou asistencí při instalaci velkých strojních zařízení.

S tlumočením máme bohaté zkušenosti - navštivte naše reference a objednejte si naše služby.

Nově: simultánní tlumočení němčiny

Nově nabízíme také tzv. simultánní tlumočení němčiny, kdy tlumočník prostřednictvím audiotechniky překládá ihned to, co slyší, do cílové řeči. Tato služba je vhodná např. pro různé konference či živé televizní a rozhlasové přenosy. Jde o velmi náročnou práci, na kterou se u nás specializuje Bc. Diana Rykrová. Pro více informací a individuální cenovou nabídku na simultánní tlumočení nás prosím kontaktujte.

Každá tlumočnická zakázka vyžaduje dostatečnou přípravu, proto je vždy ideální, pokud tlumočník o takové zakázce ví s dostatečným předstihem a - je-li to možné - dostane i odpovídající podklady. Různé oblasti lidské činnosti vyžadují i různou - a mnohdy značně specifickou - slovní zásobu, na jejíž použití je nutné se patřičně připravit, má-li být tlumočení kvalitní a co možná nejpřesnější.

Pro kalkulaci ceny za tlumočení nás prosím kontaktujte, rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku. Obecně lze říci, že cena za tlumočení v tuzemsku začíná na 500 Kč za hodinu, v zahraničí pak od 5 000 Kč za každý započatý den tlumočení. Zákazník také hradí případné náklady na stravné, dopravu či ubytování tlumočníka.

Ceník služeb: tlumočení němčiny

Služba Cena bez DPH
Konsekutivní tlumočení, tuzemsko od 500 Kč/započatá hodina
Konsekutivní tlumočení, zahraničí od 5000 Kč/započatý den tlumočení

Součástí těchto cen nejsou případné výlohy, které zákazník hradí v plné výši dle skutečnosti. Uvedené ceny neobsahují DPH – jsme plátci DPH, k cenám služeb bude připočítána DPH v aktuální zákonné výši!

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT