Výuka německého jazyka - výuka němčiny pro skupiny, firmy i jednotlivce

Popis služby

Páteří naší nabídky v oblasti výuky němčiny je poskytování didaktických služeb pro jednotlivce, a to prakticky v každém věku. Vyučujeme německý jazyk jak žáky základních, tak i středních škol a víceletých gymnázií; jsme schopni asistovat a pomoci i studentům vyšších odborných a vysokých škol.

Aktuální nabídka výuky němčiny ve Zlíně

Chcete se učit německy nebo naučit německy? V obou případech vyzkoušejte výuku německého jazyka ve Zlíně, kterou otevíráme pro období 2018/2019 pro vážné zájemce o znalost němčiny. Více informací naleznete na: Nově otevřená výuka němčiny ve Zlíně.Výuka němčiny - Německé jazykové centrum NJC

Výuka němčiny pro věčné začátečníky i pokročilé

Těm z Vás, kteří jste již opustili školní lavice, dovedeme pomoci s jazykem také - klidně od úplného počátku, ale také s možností navázání tam, kde jste před lety skončili. Oživení komunikačních schopností, zlepšení konverzace i práce s psaným či mluveným slovem nebo posun na vyšší úroveň směrem od mnohdy marných snah samouků - "věčných začátečníků", s tím vším Vám rádi pomůžeme. 
S výukou němčiny máme mnohaletou praxi, což nám umožňuje přizpůsobit výuku němčiny zcela konkrétním přáním zákazníka.

Zlepšete svou konkurenceschopnost - Naučte se německy!

Chcete zvýšit svoji konkurenceschopnost? Chcete poskytnout svým zaměstnancům kvalitní jazykové vzdělání a vytvořit (případně vylepšit) v nich solidní znalosti německého jazyka? Obraťte se s důvěrou na nás. 
Vyučujeme jednotlivce skupiny lidí (již od 2 osob) za zvýhodněných cenových podmínek. Jsme schopni se po předchozí konzultaci přizpůsobit i Vašemu firemnímu slovníku, zaměřit se na konkrétní odvětví (marketing, finance, strojírenství, stavebnictví atd.) a připravit Vaše zaměstnance také na různé situace (telefonický rozhovor, práce s dialekty, obchodní písemná korespondence, interpretace technické dokumentace). Poptejte u nás i firemní výuku a kurzy němčiny! Možnost výuky i většího počtu osob přímo v sídle Vaší společnosti.

Výuka němčiny přes Skype

Nabízíme rovněž výuku němčiny přes Skype - pro ty z Vás, kteří chtějí využít služeb Německého jazykového centra a nemají možnost docházet do hodin němčiny.

Ceník výuky němčiny

Služba Celková cena za 60 minut
Individuální výuka 400 Kč 
Skupinová výuka - 2 až 4 osoby 400 Kč za všechny osoby dohromady

Možnosti platby: bankovním převodem předem, hradí se obvykle větší počet lekcí (např. blok 10 lekcí po 60 minutách). Platby na fakturu se splatností 14 dnů umožňujeme pouze firemním zákazníkům. Nepřijímáme platby v hotovosti.

Jsme plátci DPH!

Výuka a kurzy němčiny s rodilým mluvčím

Prof. Mag. Kislinger-Lanzendorfer - němčina online přes Skype

A velká novinka pro všechny naše stávající i budoucí zákazníky - od nynějška nabízíme také Skype lekce s rodilou mluvčí Prof. Mag. Gerdou Kislinger-Lanzendorfer, naší novou externí spolupracovnicí, která žije v rakouském Welsu. Prof. Kislinger-Lanzendorfer se taká stala naší novou korektorkou a do budoucna rovněž plánujeme pořádání intenzivních crash-kurzů němčiny na našich pobočkách v Olomouci i Zlíně.

Pro zájemce o individuální Skype lekce s touto skvělou rodilou mluvčí, která má navíc ojedinělý a velmi bohatý profesní profil i rozsáhlé zkušenosti, máme už i cenu těchto lekcí: 1 lekce (= 45 minut) stojí 550 Kč bez DPH. Samozřejmě je možné tyto lekce němčiny mít kdekoliv, po celé ČR - díky Skype odpadají regionální hranice.

Více se o Prof. Mag. Kislinger-Lanzendorfer můžete dozvědět zde.

Pro objednání či více informací nás neváhejte kontaktovat - výuka s rodilou mluvčí je totiž pro pokročilejší zájemce o němčinu ideální cestou, jak si zdokonalit a ještě více osvojit své jazykové schopnosti! Naše rodilá mluvčí navíc neumí česky, a tak veškerá komunikace probíhá výlučně německy.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT