Výuka německého jazyka - výuka němčiny pro skupiny, firmy i jednotlivce

Popis služby: Výuka němčiny a kurzy němčiny

Páteří naší nabídky v oblasti výuky němčiny je poskytování didaktických služeb pro jednotlivce, a to prakticky v každém věku. Vyučujeme německý jazyk jak žáky základních, tak i středních škol a víceletých gymnázií; jsme schopni asistovat a pomoci i studentům vyšších odborných a vysokých škol.

Aktuální nabídka výuky němčiny ve Zlíně

Chcete se učit německy nebo naučit německy? Více informací naleznete na: Nově otevřená výuka němčiny ve Zlíně.
Seznamte se s nabídkou aktuálních kurzů němčiny: Aktuální kurzy němčiny nebo
On-line kurzy němčiny přes Skype.Výuka němčiny - Německé jazykové centrum NJC

Výuka němčiny pro věčné začátečníky i pokročilé

Těm z Vás, kteří jste již opustili školní lavice, dovedeme pomoci s jazykem také - klidně od úplného počátku, ale také s možností navázání tam, kde jste před lety skončili. Oživení komunikačních schopností, zlepšení konverzace i práce s psaným či mluveným slovem nebo posun na vyšší úroveň směrem od mnohdy marných snah samouků - "věčných začátečníků", s tím vším Vám rádi pomůžeme. 
S výukou němčiny máme mnohaletou praxi, což nám umožňuje přizpůsobit výuku němčiny zcela konkrétním přáním zákazníka.

Zlepšete svou konkurenceschopnost - Naučte se německy!

Chcete zvýšit svoji konkurenceschopnost? Chcete poskytnout svým zaměstnancům kvalitní jazykové vzdělání a vytvořit (případně vylepšit) v nich solidní znalosti německého jazyka? Obraťte se s důvěrou na nás. 
Vyučujeme jednotlivce skupiny lidí (již od 2 osob) za zvýhodněných cenových podmínek. Jsme schopni se po předchozí konzultaci přizpůsobit i Vašemu firemnímu slovníku, zaměřit se na konkrétní odvětví (marketing, finance, strojírenství, stavebnictví atd.) a připravit Vaše zaměstnance také na různé situace (telefonický rozhovor, práce s dialekty, obchodní písemná korespondence, interpretace technické dokumentace). Poptejte u nás i firemní výuku a kurzy němčiny! Možnost výuky i většího počtu osob přímo v sídle Vaší společnosti.

Výuka němčiny přes Skype

Nabízíme rovněž výuku němčiny přes Skype - pro ty z Vás, kteří chtějí využít služeb Německého jazykového centra a nemají možnost docházet do hodin němčiny.

Ceník výuky němčiny

Služba Celková cena za 60 minut
Individuální výuka od 400 Kč 
Skupinová výuka - 2 až 4 osoby od 400 Kč za všechny osoby dohromady

Možnosti platby: bankovním převodem předem, hradí se obvykle větší počet lekcí (např. blok 10 lekcí po 60 minutách). Platby na fakturu se splatností 14 dnů umožňujeme pouze firemním zákazníkům. Nepřijímáme platby v hotovosti.

Výsledná cena jedné lekce závisí na pokročilosti klienta, času výuky, počtu lekcí za týden a dalších parametrech. Ceny výuky začínají na 400 Kč. Pro více informací a individuální cenovou nabídku nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat!

Jsme plátci DPH!

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Novinky

Skype výuka němčiny nepřerušena!

Vážení stávající i potenciální noví klienti, pobočky Německého jazykového centra jsou pro prezenční výuku sice uzavřeny, ale výuka pokračuje dál - využíváme moderních metod a vyučujeme po Skypu. Kurzy tak není nutné přerušovat, ba co víc - i nyní se můžete do online Skype kurzu němčiny zapsat!

přečíst celé

Aktuální nabídka kurzů němčiny

Do našich individuálních kurzů němčiny se můžete zapsat kdykoliv v průběhu roku, tak nečekejte a zavolejte nám na číslo 775 577 169, případně napište mail na info@nemcina-njc.cz.

přečíst celé

Lekce němčiny přes Skype

Navštěvujte lekce němčiny odkudkoliv na světě! Přihlaste se do kurzů němčiny přes Skype. Otevíráme nové on-line lekce němčiny pro uživatele Skype.

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT