Výuka - kurz německého jazyka ve Zlíně

Chcete se učit německy nebo naučit německy? Vyzkoušejte výuku němčiny v NJC Zlín!

Lektoři němčiny v NJC Zlín ZarámiNěmecké jazykové centrum realizuje zejména individuální výuku německého jazyka. Kurzy němčiny tvoříme vždy na míru podle potřeb konkrétního klienta, dokážeme se přizpůsobit pracovnímu vytížení či školnímu rozvrhu našich klientů. Kurz tak může být zaměřen například na obchodní němčinu, němčinu pro lékaře či zdravotnický personál.

Pomůžeme s konverzací, gramatikou i slovní zásobou

Dokážeme vám pomoci s konverzací, gramatikou němčiny i s rozšířením slovní zásoby. Výuka probíhá v přátelské, rodinné atmosféře, v moderním prostředí, s podporou moderních učebnic a výukových pomůcek.

Naši lektoři jsou zároveň vašimi průvodci a rádci, disponují odpovídající kvalifikací, pravidelně se vzdělávají a čerpají nové vědomosti i kompetence. Kvalita výuky je pravidelně kontrolována a podrobována evaluaci.

Učebna němčiny v NJC ZlínKontaktujte Německé jazykové centrum na telefonním čísle 775 577 169 nebo zprávou na e-mailovou adresu: info@nemcina-njc.cz.
Individuální kurz německého jazyka ve Zlíně probíhá:
Zarámí 428 (3. patro)
Zlín 760 01
V NJC Zlín naleznete moderní prostory vyhovující nejmodernějším standardům, komfortní, vzdušné, prosvětlené, pozitivní - stejně jako naši lektoři a výukové metody. Prostory chápeme jako významný aspekt výuky, a proto prostory koncipujeme podobně jako celou výuku, při které se klienti musí cítit dobře a nenuceně.

Kolik stojí hodina individuální výuky v NJC?

Pro naše klienty máme jednotný ceník a hodina kvalitní individuální výuky stojí jen 400 Kč. Pro věrné studenty s pravidelnou docházkou máme od září 2018 připravené odměny. Zajímá vás odměna? Kontaktujte nás a vyzkoušejte naši první hodinu a zjistíte, že jsme jiní než ostatní a že jsme lepší než ostatní.

certifikát www.Jazykovky.cz

Naše reference a doporučení

 • "Prostředí rodinné a výuka efektivní. Nemohu víc než doporučit. Pár lekcí stačilo, aby předčily tři roky němčiny na základní škole."
  Martin Siegel
 • "Na škole se mi nejvíce líbí jedinečná atmosféra a na každou lekci se vysloveně těším.Možná je to i tím,že mám fantastickou lektorku Jitku,se kterou je výuka opravdu zábavná,po každé lekci se cítím nabitá pozitivní energií.Jako největší pozitiva školy vidím individuální přístup,dynamickou výuku německého jazyka,odpovídající současným požadavkům,časovou flexibilitu lektorů a ideální dostupnost v centru Zlína.Za největší devizu považuji skvělý kolektiv lektorů,díky kterým je výuka živá a zábavná.Školu bych doporučila každému, úplnému začátečníkovi i pokročilému nadšenci."
  Zuzana Havlíčková
 • "Kurzy jsou za mě ve všech směrech na jedničku. Velmi vstřícný přístup lektorů a přátelská atmosféra. Velkým plusem je možnost individuální výuky, kdy pro mě bylo vždy stresující sedět na hodině s větší skupinou lidí a podat před nimi nějaký výkon. Takže mi maximálně vyhovuje když docházíme na lekce pouze s přítelem. Co se týče výuky samotné, lektoři pružně reagují na potřeby klienta, který se tak může podílet na tom, co konkrétně potřebuje zlepšit nebo na co se chce zaměřit. I přesto, že jsem antitalent na jazyky, jsou vidět velmi brzy pokroky, takže za mě i výborný pedagogický výkon lektorky. Určitě bych všem vřele doporučila."
  Andrea Zejdová
 • "Vyhovuje mi individuální a flexibilní přístup lektorky. Přístup jak vedení tak lektorů je vstřícný. Doporučil bych všem"
  Jan Němeček
 • "Dlouze jsem s němčinou stále jen začínal a začínal. Teprve nyní, po půl roce docházení do kurzu němčiny do NJC, se cítím jako pokročilý. Vielen dank :)"
  Honza B, Napajedla
 • Chcete se přidat mezi naše spokojené studenty němčiny? Napište nám.

Navštivte naše pobočky

Pobočka Zlín

Adresa:
Zarámí 428, 3. patro
760 01 Zlín
mapa

Pobočka Zábřeh

Adresa:
náměstí Osvobození 2
789 01 Zábřeh
mapa

Spolupracujeme s institucemi

Novinky

Výuka - kurz německého jazyka Zlín

Otevíráme kurz individuální výuky němčiny ve Zlíně. Máte zájem naučit se německy? Kontaktujte nás a využijte naše nové moderní prostory a revoluční systém výuky němčiny.

přečíst celé

NJC v brožuře ČNOPK

Německé jazykové centrum nyní naleznete na stránkách brožury "Lieferantenverzeichnis Tschechien", kterou vydává Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK)!

přečíst celé

Členství v JTP

Od května 2017 jsme členy JTP - Jednoty tlumočníků a překladatelů, nejvýznamnější profesní organizace v ČR. Ještě více profesionality pro naše překlady!

přečíst celé
Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se
zpracováním osobních údajů dle GDPR.

✗   ZAVŘÍT