Intenzivní letní kurz německého jazyka 14.-17.7.2022

Chcete zažít netradiční intenzivní výuku německého jazyka s rodilým mluvčím v krásném prostředí? 

místo konání: hotel Sirákov, Zlínský kraj

ubytování/strava: 3* hotel se sportovním zázemím, v hotelu je možnost využití wellness a stravování v restauraci. Ubytování je uprostřed krásné přírody. Pro všechny účastníky kurzu je zajištěná plná penze, ubytování je ve dvou až tří lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, WiFi připojením a televizí.

pro koho je kurz určen: Účastnit se může kdokoli, kdo má znalosti německého jazyka na úrovni min. A2, tj. mírně pokročilý. Kurz je vhodný i pro studenty úrovně B1, nejvýše B2 (středně pokročilí)

složení lektorů: 4 čeští lektoři, všichni s kvalifikací (VŠ, praxe, certifikace) + 1 rodilý mluvčí.

co Vás čeká:
– Pořádáme skupinové a herní aktivity s využitím prostředí hotelu a okolí (výlety do přírody a sportování s němčinou, pohybově-výukové aktivity),
– práce s médii (např. večerní promítání německého filmu s diskuzí a dalšími úkoly), zábavní aktivity a mnoho dalšího! Naučíte se nenásilnou formou nové věci, obohatíte svou slovní zásobu a hlavně společně odbouráme strach z mluvení.

Cena kurzu: 8 399 Kč vč. DPH, pro firmy s možností odpočtu DPH.

Cena zahrnuje kompletní ubytování, plnou penzi, mzdy lektorů a náklady na učební pomůcky. Závazné přihlášky je nutno podat do 15.6.2022, při podání přihlášky se automaticky platí nevratná rezervační záloha ve výši 4 000 Kč vč. DPH/osoba. Částka 4 000 Kč je nevratná rezervační záloha. Ta se vrací pouze v případě, že se kurz zcela nenaplní. Případný doplatek bude splatný nejpozději týden před zahájením kurzu, tj. do 7.7.2022.