fbpx

Výuka německého jazyka - výuka němčiny pro skupiny, firmy i jednotlivce

 • Výuka němčiny pro věčné začátečníky i pokročilé
 • Začít můžete kdykoli (nečekejte na začátek školního roku!)
 • Termíny i obsah výuky přizpůsobíme zcela Vašim potřebám

Výuka němčiny přes Skype

Pokud nemůžete na hodiny docházet do našich učeben, zajistíme pro Vás výuku přes Skype!

Výuka ve firmách

Jsme schopni se po předchozí konzultaci přizpůsobit i Vašemu firemnímu slovníku, zaměřit se na konkrétní odvětví (marketing, finance, strojírenství, stavebnictví atd.). Připravíme Vaše zaměstnance také na různé situace (telefonický rozhovor, práce s dialekty, obchodní písemná korespondence, interpretace technické dokumentace). Možnost výuky i většího počtu osob přímo v sídle Vaší společnosti.

certifikát www.Jazykovky.cz

Studenti nás doporučují

Naši studenti nám důvěřují a dávají nám skvělé zpětné hodnocení - to si můžete přečíst například na serveru jazykovky.cz (nebo kliknutím na obrázek pečeti). Jsme rádi, že naše lekce německého jazyka jsou pro ně přínosem a rádi se k nám vrací. Hodiny koncipujeme tak, abychom se maximálně přizpůsobili potřebám svých studentů.

Ceník výuky němčiny

Orientační ceník (všeobecná němčina, bez specifického zaměření)

 • od 550 Kč

  Individuální výuka

  Celková cena za 60 minut s českým lektorem. 600 Kč za 60 minut s rodilým mluvčím.

 • od 550 Kč

  Skupinová výuka

  2 až 4 osoby od 550 Kč za všechny osoby dohromady

Chci skvělou nabídku!

Výsledná cena jedné lekce závisí na pokročilosti klienta, času výuky, počtu lekcí za týden a dalších parametrech. Ceny výuky začínají na 550 Kč. Pro více informací a individuální cenovou nabídku nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat! Jsme plátci DPH!

Chcete vyzkoušet lekci zdarma?

Za svými službami si stojíme, nebojíme se tedy nabídnout Vám ukázkovou lekci zdarma. Přijďte se přesvědčit, že naše hodiny jsou jiné a je to skvělý zážitek, který Vás posune dál.

Chci !!!
 • Děkujeme, vše bylo v pořádku a rychle.

  Ing. Martin Juhásek, firma Modulos

 • S Německým jazykovým centrem spolupracujeme více než 2 roky. Překládá pro nás marketingové podklady, návody k použití apod. Spokojenost ze spolupráce plyne především díky garantované kvalitě překladu a kontinuity mnohdy specifické terminologie. Dále oceňujeme jak termínovou spolehlivost a přijatelné ceny, tak i okamžitou reakci na poptávané služby.

  Barbora Mičková z marketingu z firmy BÜSCH Armaturen spol. s.r.o.

 • S překlady Vaší firmy jsme velice spokojeni. Protože Vás využíváme hlavně k překladu e-mailové korespondence, musíme ocenit rychlost, s jakou reagujete na naše požadavky. Můžeme Vaše služby velice doporučit

  Miroslav Chlubna, za kolektiv pracovníků firmy Novatronic

 • S výukou u této školy jsem naprosto spokojen. Přístup je přátelský a přitom profesionální. Nemají problém se přizpůsobit mým potřebám. U lektorů jde vidět, že to pro ně není jen práce, ale výuka je baví. NJC velmi doporučuji.

  Martin Malečík