fbpx

Hledáte výuku němčiny, která Vám sedne přímo na míru?Naše výuka a naše hodiny jsou jiné než v „klasických“ jazykovkách či u individuální výuky. 

Cena naší hodinové lekce je 500 Kč.

Proč si za svými metodami výuky i cenou za lekci stojíme?

 • Lekce maximálně přizpůsobujeme Vašim potřebám – chcete se zapsat zítra? Není problém! U nás můžete do kurzu nastoupit kdykoli. Stejně tak nemusíte na lekce chodit ve stejný termín a hodinu. Vždy Vám vyjdeme maximálně vstříc s hodinou a dnem další lekce. Můžete tak chodit jednou v pondělí, příště ve čtvrtek.
 • Lekce probíhají pouze jeden na jednoho, můžeme se tak přesně soustředit na to, co se potřebujete naučit, a skvěle to vypilovat. V našem kurzu tak získáte potřebné znalosti mnohem rychleji než v kurzu skupinovém. 
 • Naši lektoři jsou velmi pečlivě vybíraní profesionálové s mnohaletou praxí a certifikacemi, kteří několikrát ročně interně i externě absolvují různá školení, aby Vaše hodiny byly co nejzábavnější a nejefektivnější. U nás se Vám nestane, že Vás bude doučovat student, co je „lekci před Vámi“.
 • Výuka probíhá v moderním zázemí s vlastními výukovými materiály a pomůckami.
 • Klientovi nabízíme ucelenou koncepci výuky, rodinný a pohodový přístup.
 • Naše výuka není nuda a jen bezduché biflování. V hodinách používáme moderní metody výuky, které Vás budou bavit a díky kterým rychleji získáte potřebné dovednosti.

  • Napište nám!

  Stále váháte, zda naše výuka bude pro Vás to pravé? Nabízíme Vám “akční balíček” 10
  individuálních lekcí se slevou 20 %
  . Tato akce platí do 30. 6. Můžete si vyzkoušet, jak rychle, efektivně, kvalitně a hlavně zábavně se s námi naučíte vše, co potřebujete. Místo běžných 5 000 Kč zaplatíte pouze 4 000 Kč. Tak neváhejte a napište nám. Do poznámky připište “akční balíček”. My se Vám ozveme a domluvíme si první termín lekce!*

  Jak o nás mluví naši žáci?

  *Akce platí pouze pro první balíček 10 lekcí, další lekce jsou zpoplatněny za běžnou částku.